KESİN ÇÖZÜM

Kilidini açtığımız telefonunuz bir daha ASLA KAPANMAZ ve DÜNYADAKİ TÜM OPERATÖRLER ile kullanılabilecek hale gelir.

KOLAY ÖDEME

Ödemelerinizi dünyanın en güvenli para transfer sistemi olan PayPal'dan üye olmasanız dahi Kredi Kartınız ile yapabilirsiniz. Sahibinden GET ödemesi ve Banka Havalesi için lütfen iletişime geçiniz..

BASİT İŞLEM

Telefonunuzun Sim kilidinden kurtulmak çok basit! Telefonu kimseye göndermeden, sadece IMEI NO bildirerek bir kaç gün içerisinde açılmasını sağlayabilirsiniz.

iphone 5 sim kilidi açma

iphone5attkck

TL255

iPhone 5 AT&T Amerika Sim Kilidi Kaldır

Amerika AT&T Opeartörlü iPhone 5′iniz 24 saat içerisinde KALICI OLARAK açılır! Tüm güncellemeleri yapabilir, iTunes’a sorunsuz bir şekilde bağlanabilirsiniz. %100 GARANTİLİ! Ad Soyad : Telefon Numarası : E-Posta Adresi : IMEI Numarası(*#06# ile öğrenebilirsiniz) Kontrat Devam Ediyor Mu?

Categories

iphoneallvodaavustrl.kck

TL35

iPhone 3G – 3GS – 4 – 4S – 5 Avustralya Vodafone Sim Kilidi Kaldır

iPhone 3G, 3GS, 4, 4S ve 5 modelleri için Avustralya Vodafone Operatörlü iPhone’unuz 5-72 saat içinde AÇILIR! (Kayıp, çalıntı ve Blacklist cihazlar desteklenmez.) Ad Soyad : Telefon Numarası : E-Posta Adresi : IMEI Numarası(*#06# ile öğrenebilirsiniz)

Categories

kckiphone34s5norvectelenor

TL100

iPhone 4 – 4S – 5 Norveç Telenor Sim Kilidi Kaldır

iPhone 4 – 4S ve 5  modelleri için Norveç Telenor Operatörlü iPhone’unuzu 1 günde açıyoruz! Blocklu ve Blacklist cihazları DAHİL! Telefonunuz 1 iş günü içinde açılmazsa paranızı İADE EDİYORUZ! Ad Soyad : Telefon Numarası : E-Posta Adresi : IMEI Numarası(*#06# ile öğrenebilirsiniz)

Categories

iphoneallattusakck

TL285

iPhone 3G – 3GS – 4 – 4S ABD AT&T Sim Kilidi Kaldır

iPhone 3G, 3GS, 4, 4S ve 5 modelleri için ABD (USA) AT&T Operatörlü cihazınız 1-5 işgünü içerisinde AÇILIR! İşlemi yaptırmadan önce lütfen iPhone’nuzun açılıp açılamayacağını kontrol etmemiz için BURADAN iletişime geçin. Ad Soyad : Telefon Numarası : E-Posta Adresi : IMEI Numarası(*#06# ile öğrenebilirsiniz)

Categories

%100 Garanti

iPhonenuz belirtilen süre içerisinde açılmadığı takdirde ödediğiniz bedelden 5TL keserek iadesini yapıyoruz. (Kesilen ücret Apple'a yapılan sorgulama bedelidir.)

Güncellemeler

Sim kilidi açılan telefonunuza iOS 6 dahil tüm güncellemeleri rahatlıkla uygulayabilirsiniz.

%100 Yasal

Sim kilidi açma işlemi Apple ve Operatörler aracılığıyla uygulanan ve TAMAMİYLE YASAL bir işlemdir.